Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępne Dostępne
  • 2 325,00 zł 2 091,00 zł
  • szt.

  Liczarka Glover GC-25 UV/MG jest niezwykle sprawnym i bezawaryjnym urządzeniem do przeliczania gotówki. Wykorzystuje szereg funkcji kontrolnych do detekcji fałszywych banknotów różnych walut. Posiada bardzo wygodny i unikalny tryb liczenia nominałowego.

  Liczarka Glover GC-25 UV/MG to niezwykle sprawne i bezawaryjne urządzenie do przeliczania gotówki. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i niezawodność pracy. Komunikacja z liczarką do pieniędzy odbywa się w języku polskim, co znacznie usprawnia obsługę sprzętu. Wysokiej klasy urządzenie wykorzystuje szereg funkcji kontrolnych do detekcji fałszywych banknotów.

  Po dokonaniu wyboru przeliczanej waluty za pomocą jednego przycisku (np. PLN, EUR, CHF, USD, GBP), urządzenie automatycznie dostosowuje do niej sposób kontroli autentyczności znaków pieniężnych i inne ustawienia. Komfort i bezbłędność pracy zapewniają systemy wykrywania podwójnych banknotów i weryfikacji rozmiaru. Niezwykle unikalnym i wygodnym rozwiązaniem jest tryb liczenia nominałowego. Wystarczy wprowadzić do urządzenia informację o aktualnie liczonym nominale, by uzyskać wysokość kwoty znajdującej się w przeliczanym pliku banknotów.

   

  PARAMETRY TECHNICZNE:

   

  Dopuszczalne wymiary banknotów

  długość: 110-175 mm; wysokość: 50-90 mm

  Szybkość liczenia

  800/1200/1500 banknotów na minutę

  Pojemność kieszeni górnej

  300 sztuk

  Pojemność kieszeni dolnej

  250 sztuk

  Tryb liczenia

  nominałowe

  Weryfikacja autentyczności banknotów

  kontrola UV, MG

  Kontrola rozmiaru

  na wysokość

  Detekcja podwójnych banknotów

  TAK

  Zasilanie

  AC 100-240 V; 50/60 Hz

  Pobór prądu

  Podczas liczenia: 60 W

  Wymiary

  248 x 287 x 243 mm

  Waga

  6,5 kg

   

  Gwarancja 3 lata.