O firmie

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wysoko specjalistycznych urządzeń biurowych, które znajdują szerokie zastosowanie, w biurach, instytucjach oraz u odbiorców indywidualnych. 

Od początku naszej działalności w branży techniki bankowo-biurowej czyli od 1991 roku postanowiliśmy postawić na jakość oferowanych produktów. Ta dewiza przyświeca nam do dzisiaj. Nasze produkty są jednymi z najlepszych marek na świecie, które wprowadzaliśmy na rynek polski, kierując się głównie potrzebami Klientów. Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz wyłącznym dystrybutorem niszczarki TARNATOR na całą Polskę.

Od lat nasze produkty firm:

LAUREL - obsługa pieniędzy,

TARNATOR, EBA - niszczarki dokumentów,

NEOPOST - systemy kopertujące,

MAGNER, obecnie KOA - liczarki banknotów,

DORS - weryfikacja autentyczności banknotów,

RIBAO  - liczarki monet,

to jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń na rynku.


Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalizm i kompleksowość działań, gdyż o sukcesie decyduje z jednej strony inicjatywa ludzka i pomysłowość, a z drugiej obsługa klienta. Tworząc zespół stawialiśmy przede wszystkim na ludzi kreatywnych i odpowiedzialnych. Podstawowym ich atutem jest gruntowna wiedza i umiejętność jej wykorzystania. Rosnąca dynamika rozwoju firmy potwierdza słuszność przyjętego przez nas sposobu działania.

Rozwijający się rynek stawia coraz wyższe wymagania odnośnie standardów obsługi klienta, aby im sprostać nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań wzbogacając wiedzę na warsztatach, szkoleniach i konferencjach. 

Możemy poszczycić się posiadaniem Certyfikatów: Solidna Firma, Gazele Biznesu, Przedsiębiorstwa Fair Play.

Nasi pracownicy elastycznie reagują na potrzeby Klienta, analizują jego oczekiwania i proponują najlepsze rozwiązania.

Doradztwo, planowanie czy też wdrażanie serwisowe zawsze odbywa się przy udziale Klienta.

Różnorodność naszej oferty pozwala na dostosowanie wyboru urządzenia do indywidualnych potrzeb Klienta. Tożsamość naszej firmy jest ciągłym poszukiwaniem równowagi pomiędzy nowoczesnymi rozwiązaniami, rozwojem i aspiracjami a dokonaniami i tradycją, które wzbudzają zaufanie klientów.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy Państwu kompleksową opiekę serwisową, realizowaną w siedzibie Klienta.

Oznacza to, że monitorujemy poprawność funkcjonowania urządzeń zarówno w okresie gwarancyjnym (przeglądy konserwacyjne) jak i pogwarancyjnym. Gwarantuje to Państwu bezawaryjne, bezproblemowe i bezpieczne korzystanie z naszych urządzeń.

Lata doświadczeń w sektorze sprzętu biurowo-bankowego pozwoliły nam na gruntowne rozpoznanie potrzeb naszych klientów, a dynamizm przekształceń w samej firmie umożliwiły spełnienie ich oczekiwań.

Staramy się aby jakość oferowanych przez nas towarów i usług była bez porównania najwyższa.

Doświadczenia minionych lat pozwalają nam na dalszy efektywny rozwój. Sukcesywnie będziemy prowadzać nowe rozwiązania technologiczne.