EUROPEJSKA KONFERENCJA DYSTRYBUTORÓW FIRMY LAUREL BANK MACHINES CO.LTD.

07-12-2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w dniach 6-7 grudnia 2017 roku w stolicy włoskiego biznesu, w Mediolanie, odbyła się Europejska Konferencja Dystrybutorów firmy LAUREL BANK MACHINES Co.Ltd., której przewodniczył pan Takeshi Ikebe, Prezes firmy LBM.

Grand Sp. z o.o., jako wyłączny dystrybutor urządzeń firmy LAUREL BANK MACHINES w Polsce również została zaproszona do Mediolanu.
Celem konferencji było zapoznanie się europejskich dystrybutorów.

Głównym temat konferencji było przedstawienie nowego europejskiego biura firmy LAUREL w Mediolanie, najnowszych produktów, udanych przypadków biznesowych. Nowe biuro firmy LAUREL w Europie rozpoczęło pracę w listopadzie br. Rozpoczęcie pracy w tymże biurze ma sprawić, że europejscy przedstawiciele będą mieli więcej możliwości na wspólne spotkania, wymianę informacji, szkolenia, zapoznawanie się z nowymi produktami zanim pojawią się u naszych klientów.

Zwieńczeniem dwudniowego spotkania była wizyta w winnicy Cordero di Montezemolo w miejscowosci La Morra, w regionie Piemont. W okolicach La Morra rodzina Falletti nieprzerwanie od 1340 roku zajmuje się uprawą winorośli i producją wina. Cordero di Montezemolo słynie przede wszystkim z marki BAROLO. www.corderodimontezemolo.com

 Biuro Laurel Bank Machines  w Mediolanie, otwarte w listopadzie 2017

Biuro Laurel Bank Machines  w Mediolanie, otwarte w listopadzie 2017                           

Panel dyskusyjny                                                                        

Automaty ATM oferowane przez Laurel Italia                                                 

Sorter banknotów Laurel K-12     

Stanowisko kasjerskie